CoreOrganizer 1.2.0.11

Strona główna Windows Firma Zarządzanie produkcją
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CoreOrganizer to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest wspomaganie pracy osób, realizujących na rzecz innych podmiotów określone projekty. Z powodzeniem wykorzystywana ona może być jako narzędzie wspomagające pracę programistów, webmasterów, grafików itp.

Program w znaczącym stopniu ułatwia realizację poszczególnych projektów oraz wchodzących w jego skład zadań. Pomaga on w dokładnym rozplanowaniu wszystkich powierzonych nam projektów, przestrzeganiu ustalonych np. z klientem terminów, a także umożliwia tworzenie bazy z danymi teleadresowymi kontrahentów, usprawniając tym samym kontakt z nimi. Z poziomu aplikacji możemy również pisać i gromadzić wszelakiego rodzaju notatki, zawierające załączniki z przydatnymi podczas pracy dokumentami, grafiką itp.

CoreOrganizer pozwala na obsługę dowolnej ilości projektów na rzecz różnych osób i definiować dla każdego z nich (poza podstawowymi danymi) parametry takie jak wartość projektu, postęp pracy czy liczbę uczestników. Komunikacja z klientem realizowana może być za pośrednictwem wbudowanego w aplikacji narzędzia lub bezpośrednio z poziomu strony WWW, skąd śledzić może postępy, a także wysyłać ewentualne uwagi i informacje. Możliwa jest także wymiana plików pomiędzy współpracownikami.

Z poziomu programu możemy zlecać wykonanie wybranych zadań podwykonawcom korzystającym z CoreOrganizera. Dzięki temu u osób tych tworzone są odrębne projekty, które powiązane są z danym zadaniem. Kiedy nasi podwykonawcy będą je realizować nam uaktualniać się będzie status realizacji całego projektu. Będziemy także informowani o różnych ważnych zdarzeniach, np. wiadomościach od podwykonawcy.

Uwaga!

  1. Aplikacja jest darmowa, jednak korzystanie z niej wiąże się z posiadaniem specjalnego konta w serwisie http://www.coreorganizer.pl. Pozwala ono m.in. przechowywać online dane z programu, a jego cena jest zależna od wybranego pakietu - 49,00 PLN/rok (pakiet Basic), 99,00 PLN/rok (Pakiet Plus), 149,00 PLN/rok (Pakiet Premium) lub 199,00 PLN/rok (Pakiet Gold).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 21.08.2012 14:53

Bardzo fajny program. Sprawdza się u nas wyśmienicie. I bardzo dobry kontakt z producentem, dlatego postaowilam go polecić.

marcelbab   1 #6 27.06.2012 08:49

Całkiem fajna aplikacja. Fajnie pomyślana, że dane są w chmurze. Dałbym ocene 10 gdyby była też wersja mobilna pod Adroida i iPhone.

db1982   1 #5 26.06.2012 11:46

Program przyjazny i intuicyjny. Brakuje jeszcze paru opcji, ale jak na wersję rozwojową jest naprawdę dobrze.

  #4 19.06.2012 18:50

Pytanie brzmiało "jak można napisać" a nie co mozna drogi redaktorze. Odpowiedź nic nie wnosi, a całość zalatuje łamaniem dziennikarskiej etyki- za triala adobe nie muszę płacić pod pewnymi warunkami i ograniczeniami i nazywacie to TRIAL, a tu nie mogę kożystać jeśli nie zapłacę- proszę sobie sprawdzić w słowniku co znaczy "darmowy"....

  #3 11.06.2012 12:49

Program świetny. Banalny ale zarazem bardzo praktyczny. Szukałem właśnie takiego programiku, który mógłby pracować w trayu i mi nie przeszkadzać, a jednocześnie dawać dostęp do realizowanych przeze mnie projektów. Przerabiałem wiele programów tego typu. Mają setki opcji, są świetne graficznie... ale jakoś nie moglem się do nich przekonać. Są zbyt duże po prostu. A CoreOrganizer jest w sam raz. Jedyne co mnie boli, to że autor jakoś chyba przystopował bo od dawna nie ma żadnych aktualizacji. A pare rzeczy można byłoby w nim jeszcze poprawić.

DanKar REDAKCJA  16 #2 30.05.2012 13:46

@Norbi_77: Wszelakie informacje na ten temat znaleźć można w sekcji 'Uwaga'.

Norbi_77   2 #1 30.05.2012 11:55

Jak można napisać że aplikacja jest darmowa jeżeli korzystanie z niej jest możliwe tylko po opłaceniu wybranego pakietu ?