reklama

Corel DESIGNER Technical Suite X5 już dostępny

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Pojawiło się nowe wydanie profesjonalnego pakietu do tworzenia rysunków technicznych, dokumentacji i projektów inżynierskich firmy Corel. W DESIGNER Technical Suite X5 poprawiono narzędzia precyzyjne, poszerzono możliwości wizualizacji trójwymiarowej oraz oraz dodano wsparcie przemysłowych formatów plików, na przykład WebCGM i S1000D.

Najnowsze wydanie pakietu nastawione jest na ulepszenie komunikacji w środowiskach biznesowych i technicznych, gdzie wymagane są rysunki techniczne lub diagramy. Dzięki poszerzonym możliwościom pakietu możliwe jest przygotowanie schematów, rysunków lub instrukcji obsługi do publikacji w sieci, druku lub zapisu jako IETM (Interactive Electronic Technical Manual). Dzięki poprawionym narzędziom do precyzyjnego rysowania ilustracje stworzone z użyciem pakietu są dokładniejsze. Modele trójwymiarowe z plików AutoCAD, Google SketchUp (SKP), 3D Studio (3DS) czy Virtual Reality Modelling Language (VRML) można modyfikować i przeglądać z użyciem wchodzącego w skład pakietu Right Hemisphere Deep Exploration 6 CSE. W tej wersji pakietu znajdziemy najnowsze wersje flagowych aplikacji firmy Corel: CorelDRAW X5, PHOTO-PAINT X5, Corel PowerTRACE X5, Corel CAPTURE X5 i Corel CONNECT.

Wersję testową najnowszej wersji pakietu Corel DESIGNER Technical Suite X5 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Programy do projektowania CAD.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić