r   e   k   l   a   m   a
reklama

Corel Graphics Day 14 marca

Strona główna Aktualności

O autorze

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników oprogramowania firmy Corel! Już niedługo, 14 marca, odbędzie się w Warszawie prezentacja i warsztaty graficzne pod nazwą Corel Graphics Day. Głównym punktem spotkania będzie premiera nowej wersji programu do edycji zdjęć - Paint Shop Pro Photo XI w polskiej wersji językowej.

Oprócz polskiej wersji najnowszego Paint Shop Pro Photo XI zaprezentowany zostanie również Painter X - najnowsza wersja doskonałego programu do modelowania, a także produkty przejętych przez Corel firm Ulead oraz InterVideo. Również miłośnicy flagowego CorelDRAW znajdą coś dla siebie - jedna z sesji będzie poświęcona najnowszej wersji właśnie tego produktu. Poprowadzi ją Aleksy Pawluczuk - wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, który będzie prezentował także Paint Shop Pro Photo i Paintera. Spotkanie otworzy zaś sam Holger Suhl - dyrektor sprzedaży w firmie Corel na region Południowej, Wschodniej i Środkowej Europy. Warto zaznaczyć, że prezentacje w języku angielskim będą tłumaczone symultanicznie na język polski.

Spotkanie odbędzie się w Warszawie w Nowym Centrum Promocji Globalnej, Pałacu Lubomirskich w siedzibie Business Centre Club (pl. Żelaznej Bramy 10). Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, ale jak zastrzegają organizatorzy, liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 6 marca 2007 r.

Więcej informacji można uzyskać na stronie informacyjnej.


Aktualizacja, 28.02.2007, 16:30

Jak poinformowała nas firma Corel, rejestracja na imprezę została zamknięta ze względu na brak wolnych miejsc.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial