Corel Home Office 5.0.89

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet Corel Home Office zawiera najpotrzebniejsze aplikacje: Corel Write - edytor tekstu, Corel Calculate - arkusz kalkulacyjny oraz Corel Show do tworzenia prezentacji.

Najważniejsze cechy Home Office to wygodny interfejs użytkownika (znana z MS Office wstążka) i zgodność z formatami Microsoft Office oraz PDF. Program ma stosunkowo niewielkie wymagania sprzętowe dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywany w netbookach.

Pakiet dostępny jest w 13 wersjach językowych (można je dowolnie przełączać), niestety zabrakło wśród nich polskiej...

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z poszczególnych aplikacji wchodzących w skład pakietu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

interfejs.
drogi, brak polskiego tłumaczenia.
ocena użytkownika
23.10.2015 10:47 • Recenzja do wersji 5.0.89

Corel Home Office to pakiet biurowy zapewniający podstawowe narzędzia do pracy nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi czy prezentacjami multimedialnymi. Pakiet jest odpowiednikiem Microsoft Office, od którego jednak jest znacznie uboższy chociażby przez listę oferowanych narzędzi – do dyspozycji mamy jedynie edytor tekstów (Write), arkusz kalkulacyjny (Calculate) i program do tworzenia prezentacji (Show).