r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Corel Paint Shop Pro Photo XI

Strona główna Aktualności

O autorze

Corel wydał nową wersję programu Paint Shop Pro. Chcąc podkreślić fakt, że produkt ten jest przeznaczony głównie do edycji i obróbki zdjęć, producent w nazwie umieścił dodatkowy człon "Photo".

Wśród zmian w wersji XI znajdziemy m.in. nowy organizer z możliwością wyszukiwania plików w systemie, narzędzie służące do wymiany kolorów obiektów. Ciekawym narzędziem jest "maszyna do podróży w czasie", wystarczy wybrać dany rok, by fotografia była "przeniesiona w czasie" i upodobniona do fotografii wykonywanych w owym okresie. Pojawiło się też narzędzie do regulacji głębi ostrości, wygładzania skóry, rozmaite kombinacje nowych filtrów, zmienioną obsługę poziomów i krzywych do manipulacji głębią kolorów i kontrastem. Jedną z przydatnych nowości jest możliwość edycji obrazów stworzonych w programach Corel Painter i Corel Painter Essentials.

Więcej informacji na temat Corel Paint Shop Pro Photo można przeczytać na stronie producenta.

Corel Paint Shop Pro Photo w wersji XI pobrać można w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.