reklama

Corel Painter 12 w piekielnie niskiej cenie z każdym tabletem firmy Wacom

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Programu Corel Painter nikomu, kto choć raz zainteresował się rysowaniem na komputerze, przedstawiać nie trzeba, podobnie jak tabletów piórkowych firmy Wacom. Do wszystkich, którzy zajmują się malowaniem przy użyciu komputera, kierowana jest nowa, „diabelska” promocja firmy KSK Dystrybucja.

Kosztującego zwykle powyżej 1200 złotych Corel Paintera 12 można kupić za równo 666 złotych, jeśli w koszyku znajdzie się także dowolny tablet firmy Wacom. Dowolny, więc może to być choćby najprostszy Bamboo 3 Pen, kosztujący niewiele ponad 200 złotych… i tym sposobem można zdobyć tablet i program za mniej niż tysiąc złotych. Promocja może być też pretekstem do nabycia sprzętu z wyższej półki, na przykład najnowszego tabletu LCD z linii Cintiq — 22 HD Touch. Do wszystkich tabletów KSK Dystrybucja dołącza, zależnie od modelu, półroczną lub roczną licencję na oprogramowanie zabezpieczające F-Secure Internet Security 2013. Szczegóły promocji można znaleźć na stronie sklepu.

Firma KSK Dystrybucja poinformowała ponadto o otwarciu w Katowicach WACOM Lab — oddziału, w którym można przed kupnem przetestować wszystkie modele tabletów japońskiego producenta przed zakupem. Placówka znajduje się przy ulicy 11 listopada, jest czynna od 9:00 do 15:00 i niestety na razie jest jedynym w kraju takim punktem prowadzonym przez KSK Dystrybucja.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić