Corel Painter do końca roku 50% taniej!

Strona główna Aktualności

O autorze

Miła informacja dla wszystkich zajmujących się szeroko pojętym cyfrowym "malowaniem". Jedno z najlepszych narzędzi służących do przede wszystkim tworzenia grafiki - Corel Painter IX - będzie do końca b.r. dostępne w obniżonej o 50% cenie. Orientacyjna cena programu po obniżce wynosić będzie około 650 zł netto (793 zł brutto).

Corel Painter nie jest typowym programem do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej, takim jak np. Adobe Photoshop, Corel Photo-Paint, Paint Shop Pro czy GIMP. Ten jedyny w swoim rodzaju program jest potężnym narzędziem malarskim do ręcznego tworzenia grafiki za pomocą komputera. Program oferuje zestawy cyfrowych pędzli, materiałów malarskich i tekstur wiernie oddających wygląd i zachowanie ich tradycyjnych odpowiedników. Najnowsza wersja programu Corel Painter została wzbogacona o rewelacyjny system narzędzi malarskich opartych na technice olejnej (Artists' Oils). Corel Painter IX oferuje również nowy system który pozwala na mieszanie farb na ekranie komputera i stosowania ich do malowania po obrazie.

Więcej informacji na temat tego specyficznego narzędzia można znaleźć na stronach producenta, natomiast wersję testową można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Obróbka grafiki rastrowej

Painter w promocyjnej cenie jest dostępny u autoryzowanych sprzedawców oprogramowania Corel (plik PDF).

© dobreprogramy
s