r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Corel udostępnił kolejną edycję PaintShop Pro Photo

Strona główna Aktualności

Po niemal dwóch i pół roku firma Corel udostępniła kolejną wersję popularnej aplikacji do obróbki cyfrowych fotografii - PaintShop Pro Photo X3. Jak przystało na tak długi okres oczekiwania nowa wersja zawiera sporo zmian i nowości.

W wersji X3 wprowadzone zostało tzw. RAW Lab pozwala na regulowanie procesu pobierania i szybką pracę z formatem RAW różnych aparatów. W X3 znajdziemy również Easy Batch Processing - dzięki niemu w prosty sposób można powielić zmiany dokonane na jednej fotografii na dowolną ilość innych zdjęć w zasobach. Nowa wersja zawiera również szereg nowych narzędzi m. in.: Smart Carver pozwalające na płynne wycinanie obiektów z obrazu, Vibrancy umożliwia podbicie koloru w najmniej nasyconych obszarach fotografii bez wpływu na dobrze oświetlone fragmenty. Object Extractor pozwala na izolowanie nawet skomplikowanych obiektów, On-Image Text Editing umożliwia prostsze i bardziej naturalne osadzanie tekstu w obrazie. Miłośników ruchomego obrazu ucieszy również HD Video Slideshows - PaintShop Pro pozwala na przechwytywanie wideo z wielu lustrzanek nagrywających w HD - dzięki nowej funkcji w łatwy sposób można łączyć wideo i zdjęcia tworząc efektowne prezentacje.

Poza nowościami wersja X3 zawiera również wiele ulepszeń w stosunku do poprzedniczki. Rozszerzona została funkcjonalność Photo Organizera umożliwiającego dostosowywanie obszaru roboczego do indywidualnych upodobań, poprawiono wydajność, a także ulepszono Express Lab - umożliwiający wprowadzanie zautomatyzowanych poprawek. Dodatkowo atrakcyjnym bonusem jest niewątpliwie Corel Painter Photo Essentials 4, pozwalający na zabawę z fotografią i pędzelkiem.

r   e   k   l   a   m   a

Najnowsza wersja pracuje pod kontrolą systemów Windows 7, Vista oraz XP. Wersję testową (30 dni) pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka-zdjęć.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.