Corel wprowadza na rynek Snapfire DVD Maker

Strona główna Aktualności

O autorze

Nowa rodzina programów Corela - Snapfire - powiększa się. Producent wprowadził do sprzedaży kolejny produkt - Snapfire DVD Maker.

Snapfire DVD Maker to dodatek do programu Snapfire Plus umożliwiający nagrywanie na płytach DVD filmów składających się ze zdjęć, plików video i muzyki. Dzięki niemu można stworzyć np. multimedialną pamiątkę z wakacji, którą następnie można oglądać na odtwarzaczu DVD podłączonym do zwykłego telewizora. Snapfire DVD Maker został przygotowany w taki sposób aby obsługiwać go mogły osoby bez jakiegokolwek doświadczenia w tworzeniu filmów. Do dyspozycji użytkownika są także gotowe, modyfikowalne menu.

Cena dodatku Snapfire DVD Maker została ustalona na poziomie 9,99 dol., sam Snapfire Plus kosztuje zaś 39,99 dol. (w Polsce sprzedawany jest za około 110 zł brutto). Producent już teraz zapowiada wprowadzenie do sprzedaży kolejnych dodatków.

Przypomnijmy, że Snapire to udostępniony we wrześniu b.r. program pozwalający na przeglądanie grafik oraz filmów, a także tworzenie pokazów slajdów, wysyłkę fotografii do znajomych, dodawanie różnego rodzaju efektów oraz prostą obróbkę (m. in. przycinanie grafik, redukcja czerwonych oczu, poprawianie jakości, konwersja do postaci czarno-białej i sepii). Za pomocą SnapFire można przygotowywać strony do albumów, kalendarze, pocztówki itp. Program występuje w dwóch wersjach: bezpłatnej Snapfire i płatnej Snapfire Plus. Wersja płatna programu wzbogacona jest w stosunku do bezpłatnej o m.in. funkcje pozwalające na podstawową obróbkę wideo, szablony, a także możliwość archiwizowania zdjęć na płytach CD/DVD.

Niestety producent nie udostępnia wersji testowej Snapfire DVD Maker, można pobrać jedynie bezpłatną wersję Snapfire i 30-dniową wersję testową Snapfire Plus. Wersje instalacyjne tych programów udostępniamy w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Przeglądarki graficzne

© dobreprogramy
s