reklama

CorelDRAW Graphics Suite X4 Service Pack 2 14.0.0.701

Strona główna Windows Dodatki Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zbiorczy zestaw poprawek - zawiera Service Pack 1 oraz HotFix 1. SP2 przystosowany jest do wszystkich wersji językowych pakietu CorelDRAW.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 26.02.2010 10:06

Uwaga: Dodatek SP2 do Pakietu CorelDRAW Graphics Suite X4 jest aktualizacja Łączna, zawierającą wszystkie poprzednie poprawki i korekty.

Ważne: Aby zainstalować tę aktualizację, może być wymagany oryginalny dysk DVD. Ważne: aby zainstalować tę aktualizacje, Może być wymagany oryginalny dysk DVD.

Podstawowe instrukcje: Podstawowe instrukcje:

Aby zainstalować dodatek SP2 do pakietu Corel Graphics Suite X4: Aby zainstalować dodatek SP2 do Pakietu Corel Graphics Suite X4:

1. Pobierz i zapisz aktualizację na dysku twardym. Pobierz aktualizacje i zapisz na twardym dysku.
2. Kliknij dwukrotnie plik instalatora, aby rozpocząć aktualizację. Kliknij dwukrotnie plik instalatora, aby rozpocząć aktualizacje.
3. Postępuj zgodnie z instrukcjami w celu zapoznania się z treścią Umowy licencyjnej na oprogramowanie, a następnie dokończ instalację. Zgodnie Postępuj z instrukcjami w celu zapoznania się z treścią Umowy licencyjnej na oprogramowanie, a następnie dokończ instalacje.

W przypadku jakichkolwiek trudności technicznych podczas instalowania tej aktualizacji, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta firmy Corel. W przypadku jakichkolwiek Trudności Technicznych podczas instalowania tej aktualizacji, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta firmy Corel.

  #6 26.02.2010 10:04

jeśli masz pirata to nie aktualizujesz! ..
jeśli masz
to sprawdź też czy na pewno masz wersje: X4
bądź być może pierw musisz SP1 pobrać

  #5 25.02.2010 14:22

Dlaczego program nie chce mi się zainstalować ?? Wyskakuje mi okno, w którym jest napisane
" CorelDRAW Graphics Suite X4 Service Pack 2 Update Aktualizacja nie została zainstalowana.

Poprawki uaktualniające nie mogą zostać zainstalowane przez usługę Instalator Windows, ponieważ nie ma programu do uaktualnienia albo poprawki uaktualniające są przeznaczone do innej wersji tego programu. Sprawdź, czy program, który ma być uaktualniony, znajduje się na dysku i czy masz prawidłowe poprawki uaktualniające."

Co w takiej sytuacji muszę zrobić ??

  #4 12.02.2010 09:52

teczka podręczna jest jako przegląd www

  #3 27.01.2010 17:11

czy ktos mi mógłby powiedzieć gdzie podziała sie "teczka podręczna" Corel X4 ???, nie mam żadnego podglądu klipartów.
dziekuję, czy wogóle Corel X4 działa w windows 7??

  #2 16.01.2010 18:54

mam problem z grą czy to pomoż

  #1 16.01.2010 12:19

jest ok

reklama