r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CorelDRAW Graphics Suite X3 już niedługo po polsku!

Strona główna Aktualności

Firma Corel oficjalnie zapowiedziała wprowadzenia na nasz rynek polskiej wersji językowej swojego flagowego produktu - pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite X3. Polska wersja pakietu wejdzie do sprzedaży w połowie maja b.r.

CorelDRAW Graphics Suite X3 to najnowsza wersja rewelacyjnego pakietu graficznego firmy Corel. Pakiet ten zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu dokumentów, a także tworzenia animacji. Trzon pakietu stanowią CorelDRAW X3 (do obróbki grafiki wektorowej) oraz Photo-Paint X3 (do obróbki grafiki rastrowej). Trzynasta odsłona pakietu wprowadza bardzo dużo zmian i jest w pewnym sensie przełomowym wydaniem w serii, zawierającym wiele nowości. Wśród nich znajdują się zarówno usprawnienia samych aplikacji pakietu np. system kontekstowych podpowiedzi i nowe narzędzia do rysowania (Star, Complex Star, Smart Fill) w CorelDRAW ale także całkiem nowe narzędzia np. Corel PowerTRACE - do konwersji obrazów bitmapowych na wektorowe.

Wersję testową programu (w języku angielskim) można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Pakiety graficzne

Jednocześnie informujemy, że jest już dostępna zapowiadana przez nas wcześniej, polskojęzyczna wersja testowa innego ciekawego produktu Corela - Paint Shop Pro X. Można ją pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.