reklama

CorelDRAW Graphics Suite X5 z dyskiem zewnętrznym gratis

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Corel przygotował interesująca ofertę dla wszystkich, którzy w okresie trwania promocji zakupią pakiet graficzny CorelDRAW Graphics Suite X5 - będą oni mogli otrzymać bezpłatnie dysk zewnętrzny o pojemności 2 TB.

Promocja obejmuje wyłącznie standardowe wersje CorelDRAW Graphics Suite X5 w pełnej wersji - oznacza to, że nie dotyczy uaktualnień i wersji edukacyjnych, nie są nią objęte także wersje Premium czy Small Business. Dodatkowo pakiet musi zostać zakupiony u autoryzowanego dystrybutora Corela lub bezpośrednio u producenta w terminie od 15 lutego do 15 maja 2011 roku. Ważne jest też zachowanie dowodu zakupu. Gdy już spełnimy wszystkie warunki, wystarczy wypełnić formularz i czekać na dostawę prezentu w postaci dysku zewnętrznego Western Digital o pojemności 2 TB.

Promocja jest ograniczona nie tylko w czasie. Producent zastrzega również, że oferta może zostać zakończona wcześniej w związku z wyczerpaniem zapasów. Szczegółowe zasady promocji w języku polskim dostępne są na stronie Corela. W oficjalnym sklepie internetowym producenta CorelDRAW Graphics Suite X5 kosztuje 636 euro, co przekłada się na ponad 2400 złotych. Niemniej w sklepach i u dystrybutorów w Polsce można znaleźć ten sam pakiet, oczywiście także objęty promocją, w znacznie niższej cenie. Zawsze warto jednak zapytać sprzedawcy, czy będziemy mogli później skorzystać z promocji.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić