CorelDRAW X3 w edycji specjalnej

Strona główna Aktualności

O autorze

Do sprzedaży w Polsce wprowadzona została właśnie specjalna edycja pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite X3. Produkt ten, z prawem do użytku komercyjnego, kosztuje około 729 zł brutto. Jeszcze w tym roku w sprzedaży pojawi także CorelDRAW Graphics Suite X4 w wersji dla użytkowników domowych za około 300 zł brutto.

Podobnie jak poprzednie edycje z tej serii, CorelDRAW Graphics Suite X3 Special Edition PL zachowuje 100% funkcjonalność pełnej wersji produktu i będzie go można także wykorzystywać do komercyjnych zastosowań. Jedyne ograniczenia to brak drukowanej dokumentacji oraz nośników z clipartami, zdjęciami i dodatkowymi czcionkami. To niewątpliwie ciekawa oferta dla wszystkich użytkowników, którzy chcieliby niższym kosztem nabyć legalny pakiet Corela do komercyjnych zastosowań. Aktualna cena najnowszej, pełnej edycji CorelDRAW Graphics Suite X4 PL to bowiem wydatek rzędu około 1800 zł brutto, a więc o ponad 1000 zł więcej. Z kolei jeszcze tańszy CorelDRAW Graphics Suite X3 PL dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów nie może być wykorzystywany komercyjnie.

Edycja specjalna pakietu CorelDRAW Graphics Suite X3 zaczęła właśnie pojawiać się w sprzedaży. Produkt dostępny jest m.in. we współpracującym z naszym vortalem sklepie Vobis w cenie 729 zł brutto.

Ponadto, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, jeszcze w tym roku spodziewać się można atrakcyjnej cenowo wersji CorelDRAW Graphics Suite X4. Produkt w edycji dla użytkowników domowych (a nie jak dotychczas jedynie dla nauczycieli, studentów i uczniów), z licencją na 3 stanowiska, będzie kosztować około 300 zł brutto.

© dobreprogramy