r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CorelDRAW X3 - competitive upgrade z produktów Adobe dłużej

Strona główna Aktualności

Firma Corel przedłużyła rozpoczętą w sierpniu promocję, w ramach której można zakupić uaktualnienie pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite X3 z niektórych produktów Adobe.

Do końca listopada b.r. użytkownicy dowolnej wersji programów Adobe Illustrator, Adobe Photoshop oraz Adobe Creative Suite mają prawo do zakupu upgrade CorelDRAW Graphics Suite X3, nawet jeżeli nie posiadają poprzedniej jego wersji. Dotyczy to zarówno polskiej jak i angielskiej odmiany językowej pakietu. Co ważne, po zakupie można nadal wymiennie korzystać z produktów Adobe i Corela, muszą być jednak zainstalowane na tym samym stanowisku.

Cena detaliczna pełnej wersji flagowego produktu Corela to ok. 1680 zł netto (2050 zł brutto). Uaktualnienie CorelDRAW Graphics Suite X3 to zaś koszt ok. 800 zł netto (976 zł brutto). Oszczędność jest więc całkiem spora.

Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronach producenta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.