reklama

CorelDRAW X4 Small Business Edition: 3 w 1 taniej

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Corel wprowadza na rynek pakiet CorelDRAW Graphics Suite X4 Small Business Edition. Najnowsza edycja pakietu kierowana jest głównie do małych firm oraz firm rozpoczynających działalność - można ją zainstalować na trzech komputerach.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X4 zawiera wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu niewielkich dokumentów, a także tworzenia animacji. Trzon pakietu stanowią CorelDRAW X4 - do edycji grafiki wektorowej oraz Photo-Paint X4 - do edycji grafiki rastrowej. W skład pakietu wchodzą ponadto: Corel PowerTRACE X4 - narzędzie do konwersji obrazów bitmapowych na wektorowe oraz Corel CAPTURE X4 - do zrzutów ekranowych. Wersja X4 zawiera przeszło 50 nowych funkcji w stosunku do X3 m.in. live text formatting (formatowanie tekstu w locie), font identification (identyfikacja czcionek), independent page layers (niezależne warstwy dla poszczególnych stron), interactive tables (interaktywne tabele) i wiele innych.

CorelDRAW Graphics Suite X4 Small Business Edition zawiera poza trzema licencjami na aplikacje wchodzące w skład pakietu również dokumentację drukowaną, 10 000 wysokiej jakości obrazków clipart, 1000 obrazków cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, 80 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, ponad 1000 czcionek OpenType oraz czcionek międzynarodowych, w tym 75 czcionek Windows Glyph List 4 (WGL4).

Pakiet będzie dostępny w sieci sprzedaży od 10 kwietnia, również w polskiej wersji językowej. Sugerowana cena detaliczna skalkulowana została na poziomie 629 euro + VAT (około 3 450 z VAT), co jest ceną o tyle atrakcyjną, że obecnie za tą kwotę nie otrzyma się nawet dwóch licencji (cena rynkowa jednej licencji to około 1800 zł z VAT).

Wersję testową pakietu CorelDRAW Graphics Suite X4 pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Grafika -> Pakiety graficzne

© dobreprogramy

Komentarze

reklama