CorelDRAW 12 już w sprzedaży

Strona główna Aktualności

O autorze

Najnowsza, 12-ta wersja rewelacyjnego pakietu CorelDRAW Graphics Suite jest już w sprzedaży w Polsce. Można ją nabyć m.in. w internetowym sklepie CHStudio.pl z którym współpracujemy.

Pakiet ten zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu dokumentów, a także tworzenia animacji. Oprócz dwóch legendarnych już aplikacji CorelDRAW 12 (do obróbki grafiki wektorowej) oraz PHOTO-PAINT 12 (do obróbki grafiki rastrowej), wersja 12 zawiera nowe wersje narzędzi, które znacznie usprawniają prace. Wsród nowych funkcji pakietu należy wspomnieć o Dynamic Guides - tymczasowych liniach pomocniczych, Smart Drawing Tool - "inteligentny" algorytm korygujący błędy użytkownika, nowych możliwościach pracy z tekstem, funkcjach eksportu do pakietu Microsoft Office i wielu innych... Pakiet jest na razie dostępny wyłącznie w wersji angielskiej ale już pojawiły się nieoficjalne spolszczenia ;-)

Ceny CorelDRAW Graphics Suite 12 kształtują się na chwilę obecną następująco: uaktualnienie z wcześniejszej wersji - 1055 zł netto (1287,10 zł brutto), wersja "normalna" - 1960 zł netto (2391,20 zł brutto). W sklepie CHStudio.pl można także dokonać zakupu promocyjnego zestawu składającego się z CorelDRAW Essentials 2 wraz z uaktualnieniem do CorelDRAW Graphics Suite 12, w cenie 1350 zł netto (1647 zł brutto). W takim samym promocyjnym zestawie można kupić poprzednią (ale polską) wersję CorelDRAW Graphics Suite 11 za 1280 zł netto (1561,60 zł brutto).

Szerszy opis CorelDRAW Graphics Suite 12 i jego wersję testową, a także opisy innych produktów Corela można znaleźć w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Pakiety graficzne.

© dobreprogramy
s