Cortex, społecznościowy dodatek dla Chrome

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawił się dodatek Cortex przeznaczony dla przeglądarki Chrome. Umożliwia on ułatwione korzystanie z usług społecznościowych.

Miesiąc temu informowaliśmy o przeróbce Chromium o nazwie RockMelt. Przeglądarka ta ma za zadanie ułatwić internautom dostęp do serwisów społecznościowych jak Facebook, Twitter, Flickr. Ciekawą alternatywą może być dodatek dla Chrome o nazwie Cortex. Umożliwia on błyskawiczne dzielenie się materiałami znalezionymi w Sieci. Za pomocą gestu myszki możemy uruchomić ikonę dodatku oferującą przesłanie odwiedzonej strony na Facebooka, Twittera, zamieszczenie na blogu. Dodatkowa funkcja to zapisanie materiału na potrzeby późniejszej lektury w iPadzie.

Cortex w odróżnieniu od RockMelta czy Flocka charakteryzuje się maksymalną prostotą. Dodatek oferuje jedynie najbardziej potrzebne funkcje. Jego działanie można obejrzeć w krótkim klipie wideo zamieszczonym na stronach serwisu YouTube. Cortex dostępny jest za darmo do pobrania dla użytkowników przeglądarki internetowej Chrome.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję