Counter-Strike 2D 1.0.0.1

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny projekt Counter-Strike 2D to próba cofnięcia popularnej strzelanki sieciowej FPP do dwóch wymiarów. Założenia rozgrywki się tu nie zmieniły, zmodyfikowano po prostu rzut na dynamiczną akcję. Zamiast z oczu uzbrojonego bohatera, wszystkie wydarzenia obserwujemy teraz z lotu ptaka. Dobrze kojarzonych map trzeba więc wyuczyć się całkiem na nowo. Da się grać online lub bez Internetu, czyli z botami.

Produkcja oferuje standardowe dla pierwowzoru tryby zabawy, w tym deathmatch plus jego wydanie drużynowe. Dorzuca do puli jednak także kilka swoich. Jest zabawa w budowlanych, z wznoszeniem fortyfikacji oraz oczywiście niszczeniem bazy wroga, czy pojedynek ocalałych z żądnymi mózgów zombie. Rozgrywka zawsze pozostaje niezwykle szybka i początkujący muszą nauczyć się cierpliwości, bo będą często ginąć.

Do tego dochodzi zabawa na zmodyfikowanych zasadach, z przykładowo dużo bardziej wybuchowymi granatami lub walką wyłącznie na noże. Gra automatycznie aktualizuje listę serwerów, pobierając najnowsze wersje drobnych, ale niezbędnych do zabawy sieciowej plików, przez co zawsze jest z kim grać. Jeżeli do oryginalnego Counter-Strike'a nigdy nie udało się komuś przekonać, powinien dać szansę wydaniu 2D.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 7

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!