Courier 3.5

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prosty i dość szybki klient poczty elektronicznej, wywodzący się z programu Calypso. Oferuje możliwość obsługi wielu kont pocztowych, konfigurację interfejsu, automatyczne funkcje archiwizujące, wbudowany filtr antyspamowy, możliwość przełączania widoku HTML na czysty tekst jednym przyciskiem i wiele innych funkcji. Wyróżnikiem Couriera jest możliwość oznaczania tytułów poszczególnych wiadomości różnymi kolorami czcionki i tła (funkcja Color Markers), dzięki temu można w łatwy sposób odszukać wiadomości różnych typów. Zaletą są również małe wymagania systemowe oraz zapisywanie wszystkich wiadomości i ustawień programu w jednym pliku .box (co gwarantuje bezproblemowe przenoszenie danych np. po reainstalacji systemu). Niestety Courier nie posiada polskojęzycznego interfejsu, nie jest też od pewnego czasu rozwijany.

Uwaga!

W ramach ograniczonej czasowo oferty producent oferuje możliwość całkowicie bezpłatnej rejestracji programu. Szczegóły znaleźć można na stronie programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 12.03.2010 11:08

nie ma instalatora, tylko dokumentacja :-(

  #4 13.02.2010 11:06

tego programu nie da się zainstalować

  #3 19.11.2008 22:05

A ja "podłączyłem" do mojego Firefox'a dodatek o nazwie "Simple Mail"; mam więc (jak w Operze) klienta poczty startującego (i sprawdzającego pocztę "w tle") razem ze startem przeglądarki. Obsługuje wiele kont, też ma możliwość oznaczania mail'i kilkoma kolorami tekstu itd. Co do spamu, to trzeba tworzyć ręcznie reguły filtrowania (coś na kształt Outlook Ekxpress); jak to będzie działać w praktyce - okaże się. Jak na razie jestem zadowolony.
Dodatek do pobrania na stronie:
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/5593

  #2 28.06.2006 09:00

Ja osobiscie uzywalem incerimail poki nie wydali jakiegos update ktory za nic nie chcial dzialac a stara wersja automatycznie aktualizowala sie do nowszej. mozilla thunderbird to chyba ostatni program jaki darzę zaufaniem... reszta jest naprawde toporna

  #1 15.02.2006 23:37

Mnóstwo wad.
- Brak automatycznego wyboru kodowania listów
- Brak podglądu załączników w oknie podglądu
- Brak wewnętrznej przeglądarki html
- Brak wewnętrznej przeglądarki czegokolwiek poza czystym tekstem.
Program jest po prostu stary... a producent desperacko szuka jelenia, który zajmie się jego rozwojem (hmmm ciekaw jestem ile z tego kodu się do czegoś nadaje...) :)