CovePDF CovePDF 2.0.0.747 Beta

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CovePDF to znajdująca się w fazie rozwoju, ale godna polecenia przeglądarka dokumentów PDF, która charakteryzuje się szybkością działania oraz dopracowanym, miłym dla oka interfejsem graficznym.

Aplikacja pozwala wygodnie czytać, drukować, recenzować oraz edytować pliki zapisane w popularnym formacie PDF. Do dyspozycji użytkownika oddano funkcje komentowania treści, dodawania załączników, dymków z komentarzami, pól tekstowych, podkreślania i zakreślania wybranego tekstu, a także edycji tekstu i dodawania obrazów. CovePDF daje możliwość otworzenia i pracy z wieloma dokumentami jednocześnie (na kartach), zabezpieczania dostępu do nich, porównywania treści dwóch plików PDF oraz współpracy z wieloma użytkownikami w czasie rzeczywistym.

CovePDF stworzony został na bazie platformy Electron, nie wymaga instalacji i dostępny jest bezpłatnie dla systemów Windows oraz Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

W miarę lekki i szybki, kilka ciekawych funkcji.
Ubogi w opcje konfiguracji.
ocena użytkownika
02.10.2018 11:43 • Recenzja do wersji 2.0.0.747 Beta

Na papierze wygląda ciekawie i ma zadatki na bycie bardzo dobrym czytnikiem, czy nawet prostym edytorem, ale jeszcze nie teraz, albo nie jako jedyna aplikacja do pdf. Szybko otwiera pliki (aczkolwiek Reader DC jest IMO szybszy), ma podstawowe funkcje edycyjne, jak zarządzanie stronami, scalanie plików, porównywanie wersji - bardzo fajnie. Razi jednak bardzo znikoma możliwość konfiguracji programu (chociażby domyślny wygląd okna programu po otwarciu pliku, brak ustawień sposobu przewijania stron, brak ustawień pływającego paska). No i to co mnie najbardziej zaskoczyło (i najbardziej przeszkadza) to prosty, żeby nie powiedzieć prymitywny, interfejs drukowania (a przecież dokumenty pdf często się drukuje), który dla mnie przekreśla ten program. Brak możliwości skalowania stron do wydruku, brak możliwości ustawienia dupleksu, sortowania, marginesów lustrzanych, kilku stron na jedną itd. Co więcej, w oknie dialogowym wydruku nie można nawet wejść we właściwości drukarki (żeby część wcześniej wymienionych ustawień dokonać z poziomu sterownika), więc jak wspomniałem wcześniej, póki co nie za bardzo się nadaje do codziennego użytku.