Cover Cover 2.3.41.650ae

Strona główna Android Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cover to narzędzie, które pozwala na ukrywanie prywatnych zdjęć i filmów przed innymi użytkownikami.

Jak ukryć nagie zdjęcia?

Podczas codziennego korzystania ze smartfona lub tabletu wykonujemy rozmaite zdjęcia, w tym takie, którymi nie chcielibyśmy pochwalić się przed innymi osobami. Mowa rzecz jasna o intymnych fotografiach, które dzięki aplikacji takiej jak Cover ukryjemy przed niepowołanymi użytkownikami. Będziemy mogli więc swobodnie pokazywać galerie z wakacji członkom rodziny, przyjaciołom i znajomym bez obaw, że w trakcie przewijania kolejnych obrazów natrafią oni na nasze prywatne fotki.

Cover działa automatycznie

Po uruchomieniu Cover rozpocznie skanowanie zawartości pamięci wewnętrznej oraz karty SD w celu zlokalizowania odpowiednich plików. Aplikacja wykorzystuje specjalną technologię do wykrywania nagich fotek. Kiedy zakończy się wykonywanie tej operacji, wszystkie materiały zostaną automatycznie zablokowane i tylko my będziemy mieli do nich dostęp. Poufne dane zabezpieczymy poprzez nadanie kodu PIN lub też – o ile mamy taką możliwość – za pomocą wbudowanego czytnika linii papilarnych.

Nie wymaga dostępu do sieci

Cover może pracować zarówno w trybie online, jak i offline. Oznacza to, że do pełnoprawnego działania aplikacji nie jest wymagane połączenie z internetem.

Cover - podsumowanie funkcji:

  • ukrywanie zdjęć i filmów z nagimi osobami
  • przechowywanie wszystkich prywatnych materiałów w jednym miejscu
  • zabezpieczenie dostępu do galerii użytkownika hasłem (PIN lub odcisk palca)
  • działa także bez dostępu do internetu
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!