Cover Commander Cover Commander 6.8.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cover Commander to narzędzie do tworzenia własnych, trójwymiarowych okładek do oprogramowania, gier komputerowych, filmów DVD i Blu-Ray, książek elektronicznych, aplikacji mobilnych, instrukcji i wielu innych.

Ogółem przygotowanie wizerunku okładki wymaga od użytkownika zdolności graficznych, ale dzięki wykorzystaniu kreatora i szablonów zawartych w programie Cover Commander można przygotować własny projekt za pomocą kilku kliknięć. Dodatkowo istnieje możliwość zaimplementowania rozmaitych efektów (np. dodanie cieni) w celu zwiększenia atrakcyjności wizualnej stworzonej okładki. Wspomniane efekty można zapisać w osobnym pliku, by następnie użyć ich w innym projekcie.

Cover Commander znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w domowym zaciszu, ale także podczas projektowania wielu grafik jednocześnie. Tryb wsadowy umożliwia pracę nad wieloma okładkami w tym samym czasie. Maksymalny rozmiar obrazu może wynosić nawet 4000 na 4000 pikseli.

W związku z powyższym, Cover Commander stanowi ciekawą alternatywę dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zakup drogiego programu graficznego (np. Adobe Photoshop) i przeznaczyć czasu na naukę projektowania okładek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!