r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cover Commander 4.0.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Cover Commander to narzędzie do tworzenia własnych, trójwymiarowych okładek do oprogramowania, gier komputerowych, filmów DVD i Blu-Ray, książek elektronicznych, aplikacji mobilnych, instrukcji i wielu innych.

Galeria programu

Ogółem przygotowanie wizerunku okładki wymaga od użytkownika zdolności graficznych, ale dzięki wykorzystaniu kreatora i szablonów zawartych w programie Cover Commander można przygotować własny projekt za pomocą kilku kliknięć. Dodatkowo istnieje możliwość zaimplementowania rozmaitych efektów (np. dodanie cieni) w celu zwiększenia atrakcyjności wizualnej stworzonej okładki. Wspomniane efekty można zapisać w osobnym pliku, by następnie użyć ich w innym projekcie.

Cover Commander znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w domowym zaciszu, ale także podczas projektowania wielu grafik jednocześnie. Tryb wsadowy umożliwia pracę nad wieloma okładkami w tym samym czasie. Maksymalny rozmiar obrazu może wynosić nawet 4000 na 4000 pikseli.

W związku z powyższym, Cover Commander stanowi ciekawą alternatywę dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zakup drogiego programu graficznego (np. Adobe Photoshop) i przeznaczyć czasu na naukę projektowania okładek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.