CpuFrequenz CpuFrequenz 3.33

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CpuFrequenz to jedno z najlepszych narzędzi do sprawdzania szybkości procesora w czasie rzeczywistym. Potrafi ono wyświetlać bieżące obciążenie oraz częstotliwość pracy jednostki CPU zamontowanej w komputerze.

Opisywany program należy do najprostszych w swojej kategorii. Po uruchomieniu wyświetla wspomniane wartości w formie tekstowej oraz czytelnego wykresu aktualizowanego w czasie rzeczywistym. Ponadto CpuFrequenz umożliwia również przeprowadzenie precyzyjnych testów, określających jednoznacznie aktualną częstotliwość pracy poszczególnych rdzeni procesora. Użytkownik może zdefiniować czas testu oraz ilość pętli.

CpuFrequenz dostarcza szczegółowych informacji o zamontowanym w komputerze procesorze. Poza dokładnym modelem i generacją CPU, narzędzie informuje o ilości soketów, rdzeni i wątków. Narzędzie oferuje opcje uruchamiania wraz z systemem operacyjnym Windows.

Program udostępniony został w formie przenośnej (portable), która do poprawnego działania nie wymaga instalacji w systemie.

Kluczowe cechy CpuFrequenz:

  • niewielki rozmiar (~80KB)
  • znikome obciążenie komputera
  • wyświetlanie obciążenia procesora i częstotliwości w czasie rzeczywistym
  • dowolny czas trwania testu częstotliwości
  • szczegółowe informacje o jednostce CPU

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!