r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Crab Effect

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To logiczna łamigłówka, w której przyjdzie nam zetknąć się z szeregiem ekwilibrystycznych układanek, jakie przygotował dla nas tytułowy krab ;-). Przeniesieni do podwodnego świata, z dala od szumu cywilizacji, mamy za zadanie oczyścić każdą planszę z porozmieszczanych na niej min morskich. Sposobem na to jest bezpośrednie stykanie ze sobą ładunków, które w rezultacie eksplodują i znikają. Rzecz to jednak nie taka do końca prosta, ponieważ ładunki pozawieszane są na specjalnych linach, które musimy krzyżować, by doprowadzić do detonacji. W kolejnych układach miny nabierają różnorakich kolorów, stąd należy je łączyć podług barwy właśnie, co zdecydowanie utrudnia rozgrywkę. Autor gry przygotował 4 podmorskie światy, zaś w każdym z nich około 30 planszy, tak więc ilość układów do pokonania jest naprawdę imponująca.

Galeria programu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   36 #5 27.03.2016 01:41

Archaiczna, ale dalej superszybka, wprowadza prawdziwą gimnastyką dla naszego umysłu, przy jej układaniu, a refleks przy tym trzeba mieć nie lada...

  #4 27.03.2009 13:04

dobre! ale mi się zacina na 25 poziomie:-(

  #3 09.11.2008 14:48

super jest ta gra

  #2 08.11.2008 15:17

Superoska gierka:)
Trzymajta się chłopy!:)

  #1 07.11.2008 22:11

porabane dzwieki ktore sie zmieniaja przy kazdym kliknieciu(SIC!) jeszcze efekty graficzne przycinaja na dosc dobrym sprzecie.... podziekowal

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.