reklama

Crab Effect na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy logiczną łamigłówkę, w której przyjdzie nam zetknąć się z szeregiem ekwilibrystycznych układanek, jakie przygotował dla nas tytułowy krab ;-).

Przeniesieni do podwodnego świata, z dala od szumu cywilizacji, mamy za zadanie oczyścić każdą planszę z porozmieszczanych na niej min morskich. Sposobem na to jest bezpośrednie stykanie ze sobą ładunków, które w rezultacie eksplodują i znikają. Rzecz to jednak nie taka do końca prosta, ponieważ ładunki pozawieszane są na specjalnych linach, które musimy krzyżować, by doprowadzić do detonacji. W kolejnych układach miny nabierają różnorakich kolorów, stąd należy je łączyć według barwy właśnie, co zdecydowanie utrudnia rozgrywkę. Autor gry przygotował 4 podmorskie światy, zaś w każdym z nich około 30 planszy, tak więc ilość układów do pokonania jest naprawdę imponująca.

Grę Crab Effect można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu warto zapoznać się z recenzjami gier Pro Evolution Soccer 2009 oraz sielankowego Fable 2, a także zapowiedziami Eat Lead: The Return of Matt Hazard (konkurencja dla Duke Nukem?) oraz MMO Star Wars Online. Polecamy również kolejną odsłonę cyklu Top10, tym razem poświęconą niezapomnianym broniom w grach.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama