CraftFighter 1.1

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny projekt CraftFighter jest propozycją dla tych graczy, którzy po prostu muszą sprawdzić wszystko, co w jakiś sposób związane jest z wciąż niezwykle popularnym Minecraftem. Grupka niezależnych programistów wzięła postacie występujące w tym budowlanym hicie, rozrysowała je w 2D i postawiła naprzeciw siebie w emocjonującej bijatyce. Całkiem ładnie im się to udało i otrzymaliśmy naprawdę niezłą produkcję.

Tak jak w pierwowzorze, nie silono się na żadne tło fabularne. W trybie dla samotników wybieramy bohatera z grona dostępnych (dodatkowo przygotowano ukrytego wojownika), jedną z wersji kolorystycznych jego stroju, a potem to samo robimy w przypadku sterowanego przez komputer przeciwnika. Pozostaje jeszcze wskazać tło dla areny albo zdecydować się na losową i już można próbować położyć PC na deski.

Opcja multiplayer oferuje bitwę na dwie osoby przed jednym monitorem. Poziom życia reprezentowany jest przez charakterystyczne dla Minecrafta serduszka, poniżej zaś umieszczono pasek ciosów specjalnych. Po jego zapełnieniu można wyprowadzić szczególnie dewastujący atak. Wszystkich zawodników całkiem dobrze animowano, więc nie ma problemu, by rozróżnić Steve'a od Creepera, świnki czy też szkieletu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!