CraftWare 1.14

Strona główna Mac Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program

CraftWare to szybki i łatwy w użyciu program do generowania kodu zrozumiałego dla drukarek 3D, głównie dla drukarek CraftBot i RepRap. Program znany jest z tego, że ma najlepszy system wizualizacji G-kodu, także z możliwością pokazania drogi, jaką przebywa głowica ekstrudera podczas drukowania.

Podstawowym zadaniem programu CraftWare jest dzielenie gotowych modeli na warstwy (slicing) i generowanie kodu zrozumiałego dla drukarki 3D, dzięki któremu możliwe jest wydrukowanie obiektów. Program pozwala znaleźć odpowiednie miejsca dla podpórek, dobrać wypełnienie i wybrać parametry struktur pomocniczych. W zaawansowanych opcjach można także zdecydować o temperaturze pracy ekstrudera i podobnych parametrach działania drukarki. Podobnie jak w innych programach tego typu, można także zaplanować druk kilku części jednocześnie, dobrać rozmiary i obracać. CraftWare pozwala też pracować z G-kodem z innych programów.

Wizualizacja G-kodu pozwala nie tylko przyjrzeć się każdej warstwie osobno, ale też oznacza kolorami fragmenty materiału, zależnie od kategorii. Dzięki temu można przyjrzeć się szczegółom wydruku i dopracować model pod kątem konkretnego sprzętu drukującego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy