Crashlands Crashlands 100.0.63

Strona główna Android Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

Crashlands to bardzo wciągająca gra RPG na urządzenia z Androidem, imponująca zarówno grafiką, jak też pomysłem na rozgrywkę i jego dopracowaniem.

W grze wcielamy się w postać niejakiego Fluxa Dabesa, kierowcy kosmicznych pojazdów dostawczych. Pech chciał, że z nieznanych przyczyn jego wóz został... zestrzelony. Flux co prawda uratował się z katastrofy, ale wylądował na obcej planecie pełnej wrogo nastawionych kosmitów. I czeka go niełatwa walka o to, by przetrwać, a także o to, by skonstruować telefon, który pomoże mu skontaktować się z pracodawcą i wyjaśnić przyczyny jego nagłego zaginięcia.

Przygody Fluxa dzieją się na planecie osadzonej w komiksowej scenerii. Na gracza czeka sporo łamigłówek do rozwiązania, przeplatanych walką z obcymi. Do zadań Fluxa należy też budowanie baz obronnych, pozyskiwanie sojuszników (bo mimo wrogości obcych, uda się też spotkać takich, którzy pomogą przetrwać) i zbierać kolejne przedmioty, które posłużą do wykonania zadania, które stoi przed bohaterem. Wszystko dzieje się na kilku ogromnych planszach, co sprawia, że Crashlands zapewni długie godziny świetnej rozgrywki i rozrywki.

Aby uruchomić grę, nasz smartfon lub tablet musi pracować pod kontrolą Androida 4.1 lub nowszego, mieć co najmniej 1 GB pamięci RAM i ekran o rozdzielczości 960x540px.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!