Crayon Caper Rescue

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To utrzymana w iście bajkowym klimacie sympatyczna platformówka, w której gracz wcielony w postać rodzica-kredki wyrusza na ratunek porwanym dzieciom-kredkom. Przy ich uwalnianiu na poszczególnych planszach pomagają nam kolorowe dymki. Dzięki nim zyskujemy m.in. mocniejszy wyskok, możliwość eliminacji strażników-mazaków czy rozbijania murów. Największym jednak atutem kredki w walce z wrogiem jest umiejętność dowolnego domalowywania linii na planszy gry. Powoduje to, że w Crayon Caper Rescue oprócz aspektów zręcznościowych pojawiają się również i te taktyczne. Linie możemy prowadzić w taki sposób, aby móc po nich przeskoczyć w miejsca inaczej nieosiągalne lub też zastawiać pułapki i zręcznie eliminować natrętnych przeciwników. Urozmaiceniem gry jest tryb multiplayer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

malowanie własnych ścieżek, muzyka
długość rozgrywki
ocena użytkownika
29.03.2016 17:59

Prosta platformówka dla dzieci w której naszym celem jest uratowanie porwanych kredek. W grze sterujemy postacią tak aby uwolnić towarzyszy i omijać przeciwników. Plus za możliwość domalowania własnych ścieżek oraz klimatyczną muzykę. Gra nie sprawia problemu także "dużym dzieciom". Sterowanie jest łatwe a rozgrywka całkiem ciekawa.