Crazy Cupcakes Crazy Cupcakes 1.0.5

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Crazy Cupcakes to gra zręcznościowa, przypominająca słynna androidową pozycję Flappy Birds. Sterujemy w niej wirtualną słodką babeczką, starając się uniknąć zderzenia z licznymi przeszkodami.

Szata graficzna oraz oprawa muzyczna w Crazy Cupcakes bardzo mocno nawiązuje do starych gier komputerowych z lat 90. Grafika jest pełna przesyconych kolorów i pikseli, muzyka zaś to elektroniczne disco.

Sterując wirtualną słodką babeczka, trafiamy na planszę najeżona przeszkodami. Początkowo są to wysokie mury z prześwitem w różnych miejscach, przez które musimy się przecisnąć, aby grać dalej. Ale im dalej w las, tym więcej utrudnień, np. wystające z elementów na planszy kolce. Sterujemy, dotykając ekranu rytmicznie, aby nasza słodka babeczka ani nie opadała zbyt szybko, ani nie wznosiła się zbyt wysoko. To mechanizm znany np. z gry Flappy Birds.

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je wyłączyć za pomocą mikropłatności. Za pieniądze kupimy też różne rodzaje wirtualnych słodkich babeczek, którymi będziemy sterować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!