CrazyTalk CrazyTalk 8.13.3615.3

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja animacji
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CrazyTalk to bardzo ciekawa aplikacja przeznaczona do ożywienia statycznych zdjęć i obrazów na wzór postaci kukiełkowych.

Program z powodzeniem można wykorzystać do tworzenia własnych produkcji filmowych, wirtualnych avatarów, materiałów do wykorzystania na stronach WWW, blogach, podcastach itp. Animowane zdjęcia można dodatkowo uatrakcyjniać za pomocą funkcji dodania do nich dźwięku, elementów tekstowych, graficznych, zmianie koloru oczu czy włosów postaci znajdującej się na fotografii. CrazyTalk oferuje wiele zaawansowanych opcji dotyczących ustawień takich elementów jak oczy, zęby, usta, mimika twarzy, funkcje tworzenia mask w celu ustawienia dowolnego tła i znacznie więcej.

Dodatkowo przy doborze odpowiedniego profilu CrazyTalk pozwala na uzyskanie realistycznego efektu animacji dla ludzi, zwierząt, maszyn itp. Mimikę twarzy obiektu można również kontrolować w czasie rzeczywistym za pomocą tabletu.

Wersja próbna CrazyTalk pozwala testować program przez 15 dni, ale nakłada znak wodny na eksportowanych animacjach. Program jest dostępny w wersjach Standard, PRO i Pipeline, różniących się możliwościami i ceną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!