Create Synchronicity Create Synchronicity 6.0

Strona główna Windows Narzędzia Synchronizacja danych
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Create Synchronicity to niewielka, ale bardzo przydatna aplikacja do synchronizowania plików oraz sporządzania kopii zapasowej danych użytkownika.

Po uruchomieniu Create Synchronicity należy utworzyć profil użytkownika, a następnie zdefiniować podstawowe ustawienia. Mowa o wyborze ścieżki źródłowej oraz ścieżki docelowej i sposobie synchronizacji plików (lustrzana, przyrostowa lub dwustronna przyrostowa). Z poziomu interfejsu możliwe jest także dołączenie lub wykluczenie określonych plików.

Create Synchronicity pozwala na "ręczne" wykonywanie operacji lub zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem (np. raz w tygodniu o wyznaczonej porze). Po przeprowadzeniu synchronizacji plików istnieje opcja zapoznania się z dziennikiem zdarzeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!