reklama

Creative Roadshow 2009

Strona główna Aktualności

O autorze

Firmy Adobe, Eizo, Epson i Wacom przygotowały wspólnie Creative Roadshow - cykl spotkań dla grafików, którego celem jest zaprezentowanie wszystkim chętnym sprzętu i oprogramowania dedykowanego do profesjonalnych zastosowań graficznych.

Najbliższe warsztaty z cyklu Creative Roadshow 2009 odbędą się w Poznaniu - 27 października, kolejne w Gdańsku - 28 października oraz Warszawie - 5 listopada. Dotychczas, o czym pisaliśmy, odbyły się warsztaty we Wrocławiu i w Krakowie.

W trakcie spotkań organizatorzy będąy starali się przybliżyć możliwości takich produktów jak pakiet ADOBE Creative Suite 4, monitory Eizo, tablety Wacom oraz drukarki Epson, ich funkcjonalność oraz zastosowanie w korelacji z pracą grafika.

Warsztaty poprowadzi Piotr Janowczyk - wykładowca Grafiki Wydawniczej i Ilustracji Prasowej przy katedrze Projektowania Graficznego Europejskiej Akademii Sztuk oraz Akademii Fotografii w Warszawie. W praktyce zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, a także ilustracją, animacją telewizyjną oraz street artem.

Wstęp na Creative Roadshow jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji na temat warsztatów znaleźć można na stronie poświęconej imprezie.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama