reklama

Creative Search 4 Ideas - twórczość w imię wyższych celów

Strona główna Aktualności

O autorze

Polski oddział Adobe uruchomił I edycję konkursu dla grafików - Adobe Creative Search 4 Ideas.

Założeniem konkursu jest poszukiwanie kreatywnych środków wyrazu, które będą promować wartościowe idee oraz wyższe cele i wartości. Poprzez konkurs chcemy promować zarówno idee i działalność organizacji społecznych jak i ambitnych twórców grafiki, chcących dać upust swojej kreatywności w społecznie pożytecznym celu. - podkreślają organizatorzy.

Tematem pierwszej edycji Adobe Creative Search 4 Ideas jest przeciwdziałanie marnowaniu żywności i zmniejszanie obszarów niedożywienia - idea przyświecająca Federacji Polskich Banków Żywności. Zadaniem konkursowym jest stworzenie kreacji graficznej promującej przeciwdziałanie marnowaniu żywności i walkę z niedożywieniem. Dopuszczalne są takie środki wyrazu jak grafika statyczna, grafika dynamiczna, animacja oraz film video.

Konkurs ma charakter otwarty. Mogą w nim brać udział zarówno graficy pracujący w agencjach reklamowych i interaktywnych, jak i freelancerzy oraz amatorzy. Prace można zgłaszać indywidualnie lub zespołowo, do 30 lipca. Na laureatów czekają m. in. pakiety Adobe Creative Suite 4 oraz tablety Intuos4 S.

Więcej informacji znaleźć można na stronie konkursowej.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama