reklama

Crimelife 2 0.5

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kiedy seria Grand Theft Auto przeszła w 3D, proces ten nie pozostał niezauważony przez niezależnych twórców gier. Wielu próbowało przenieść świetnie znane zasady rozgrywki do własnego, darmowego produktu o podobnych założeniach. Darmowe Crimelife 2 jest jedną z bardziej znanych prób pójścia w ślady kultowego GTA III i choć jakością nie dorównuje dziełu Rockstar, pozwala spędzić kilka miłych chwil przed PC.

Wcielamy się w nienazwanego gangstera, który trafia do całkiem sporej mieściny, by tam podejmować się rozbojów. W planie ma przede wszystkim kradzieże samochodów, a także napady rabunkowe, bo za coś przecież musi kupić sobie bronie. Do dyspozycji dostajemy całkiem pokaźny arsenał, włączając w to strzelbę. Pojazdów poprowadzicie kilka różnych, od hummerów czy harleyów, po wóz policyjny, a nawet wózek widłowy.

Stróże prawa nie śpią i od razu ruszą w pogoń, kiedy wywęszą przestępstwo. Poziom zagrożenia z ich strony wskazywany jest za pośrednictwem gwiazdek w rogu ekranu. Łatwo na policjancie zdobyć pistolet, ale należy się liczyć z zażartym pościgiem, aż do upadłego. Przyda się zahaczyć o dziuplę, by przemalować auto. W wolnej chwili udacie się poza tym m.in. na kręgielnię. Po śmierci pojawiamy się rzecz jasna pod szpitalem.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #3 17.07.2016 20:18

Ciekawa produkcja jak na darmową grę która wzoruje się na serii GTA

Bulo82   10 #2 03.06.2016 12:56

jest wersja trzecia tego http://crimelife3.blogspot.com/
ale u mnie nie wczytuje się :/
a tu podobno ten gościu się wziął za czwartą część z lepszym engine Unity Engine
http://crimelife-4.blogspot.com/
ja kibicuję autorowi gry.

Autor edytował komentarz w dniu: 03.06.2016 13:14
darek719   41 #1 15.04.2016 18:28

Bardzo fajna gierka. Możliwościami przypomina kultowe GTA ale do pierwowzoru mu daleko. Oryginał najlepszy!!!

Autor edytował komentarz w dniu: 16.04.2016 11:16
reklama