Critical Damage

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Critical Damage to wciągająca kosmiczna strzelanina 3D przedstawiona w rzucie izometrycznym i wzbogacona dodatkowo o aspekty strategiczne.

Głównym zadaniem gracza jest podjęcie odpowiednich czynności defensywnych w celu obrony własnego bunkra przed systematycznym atakiem wrogich, uzbrojonych pojazdów przeciwnika. Z układu na układ czynność staje się coraz trudniejsza, gdyż inwazja z czasem jest coraz bardziej zmasowana, a uzbrojenie nieprzyjaciela coraz bardziej zaawansowane. Jedynym sposobem ratowania się przed szybką porażką są regularne wizyty w sklepie z arsenałem, do którego możemy się dostać po zakończeniu każdego kolejnego układu.

Oprócz właściwie dobranej broni czy ilości amunicji bardzo istotnym czynnikiem jest podjęcie odpowiedniej strategii obrony chronionego obiektu. Z jednej strony nie możemy się od niego zbytnio oddalać, z drugiej zaś, postępując w ten sposób narażamy się na bezpośredni atak wroga. Niejednokrotnie musimy umiejętnie odwrócić uwagę nieprzyjaciela od chronionego obiektu i przyjąć na siebie całą siłę ognia. Nie bez znaczenia jest odległość dzieląca nasz statek od przeciwnika, ponieważ to ona dyktuje jaki rodzaj broni należy użyć do jego unicestwienia.

Critical Damage oferuje ponad 90 odmian wrogich pojazdów i 12 rodzajów broni, do tego prezentuje dobrą oprawę graficzną, dynamizm akcji i wiele innych dobrych efektów wizualnych wpływających zarówno na atrakcyjność rozgrywki jak i wysoki stopień grywalności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 04.11.2011 15:59

@Xemidra

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej. Następnie skonfiguruj ją włączając odpowiednio mipmaping, anti-aliasing, triple buffering dla OpenGL i inne ważne parametry.

  #4 04.11.2011 15:51

@Xemidra

Zaletą AMD C-50 jest wydajność podsystemu graficznego. Zintegrowany układ AMD Radeon HD 6250 (o 80 procesorach strumieniowych) ma taktowanie 280 MHz, wspiera DirectX 11 i Shader 5.0.

Nie posiada własnej pamięci wideo, toteż nie można liczyć na dobre osiągi w grach.

Główne zadanie to wspomagania odtwarzania filmów HD. Wsparcie dekodowania HD jest możliwe za sprawą zintegrowanego dekodera UVD3.

Źródło: http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Toshiba-NB550D.48287.0.html

Xemidra   8 #3 30.10.2011 23:39

Na moim netbooku nie działa (TOSHIBA NB550D) może ktoś wie dla czego ?

kkriss   6 #2 29.10.2011 05:41

fajna giera, choć ma mały błąd. Jak wyjdziecie z gry i wrócicie to bardzo uważać aby przez przypadek nie kliknąć "new game".

phx84lbn   12 #1 28.10.2011 20:40

yeah! na to czekałem!