r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Critical Damage na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Critical Damage - wciągającą kosmiczną strzelaninę 3D przedstawioną w rzucie izometrycznym i wzbogaconą dodatkowo o aspekty strategiczne.

Głównym zadaniem gracza jest podjęcie odpowiednich czynności defensywnych w celu obrony własnego bunkra przed systematycznym atakiem wrogich, uzbrojonych pojazdów przeciwnika. Z układu na układ czynność staje się coraz trudniejsza, gdyż inwazja z czasem jest coraz bardziej zmasowana, a uzbrojenie nieprzyjaciela coraz bardziej zaawansowane. Jedynym sposobem ratowania się przed szybką porażką są regularne wizyty w sklepie z arsenałem, do którego możemy się dostać po zakończeniu każdego kolejnego układu.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Oprócz właściwie dobranej broni czy ilości amunicji bardzo istotnym czynnikiem jest podjęcie odpowiedniej strategii obrony chronionego obiektu. Z jednej strony nie możemy się od niego zbytnio oddalać, z drugiej zaś, postępując w ten sposób narażamy się na bezpośredni atak wroga. Niejednokrotnie musimy umiejętnie odwrócić uwagę nieprzyjaciela od chronionego obiektu i przyjąć na siebie całą siłę ognia. Nie bez znaczenia jest odległość dzieląca nasz statek od przeciwnika, ponieważ to ona dyktuje jaki rodzaj broni należy użyć do jego unicestwienia.

r   e   k   l   a   m   a

Critical Damage oferuje ponad 90 odmian wrogich pojazdów i 12 rodzajów broni, do tego prezentuje dobrą oprawę graficzną, dynamizm akcji i wiele innych dobrych efektów wizualnych wpływających zarówno na atrakcyjność rozgrywki jak i wysoki stopień grywalności.

Grę Critical Damage można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Strzelanki

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedź kolejnego dzieła RPG ekipy Piranha Bytes - Risen 2: Dark Waters, a także recenzje wyścigów Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży i przede wszystkim niezwykle udanej pozycji z Mrocznym Rycerzem w roli głównej, czyli Batman: Arkham City.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.