r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Crocs World 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Gry

Crocs World to platformówka która nie ukrywa mocnych inspiracji grą Mario. Choć naszym bohaterem jest człekokształtny krokodyl, to zarówno konstrukcja poziomów jak i rozgrywka przywołują na myśl przygody hydraulika od Nintendo.

Galeria programu

Gra dzieli się na 2 epizody, po 30 poziomów każdy. Na przemian podążamy na powierzchni oraz pod ziemią. Wszędzie spotkamy przeciwników których możemy pokonać skacząc im na głowę, bądź też strzelając do nich. Na swojej drodze spotkamy 2 ulepszenia. Z pierwszym otrzymujemy kask, który pozwala rozwalać elementy planszy, z drugim możliwość miotania w przeciwników.

Podobnie jak w Mario drugą umiejętność możemy zdobyć dopiero posiadając pierwszą. Choć poziomy są ciekawie skonstruowane to zabrakło im różnorodności oraz sekretów. Oprawa graficzna trzyma dobry poziom, jest kolorowa i miła dla oka. Znacznie gorzej prezentuje się warstwa dźwiękowo-muzyczna. Biorąc jednak pod uwagę, iż Crocs World dostępny jest za darmo, wart go polecić, nie tylko fanom platformówek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 08.01.2016 13:08

super ta gara

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.