r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cross Fire na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Cross Fire - posiadającą setki tysięcy fanów niemalże na całym świecie wojskową sieciową strzelaninę FPS z mocnym naciskiem na działania strategiczne.

Gracze zaciągają się do jednej z dwóch grup operacyjnych (Black List lub Global Risk), a następnie rywalizują ze sobą w trybie Team Death Match lub Mutation Mode. Gra oprócz dopracowanej grafiki oferuje wojskowy system rankingowy, możliwość tworzenia klanów, bogatą korelację z innymi graczami, system codziennych misji do wykonania oraz rozbudowane opcje dopasowywania postaci.

Grę Cross Fire można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> FPS

r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy zapoznać się z wrażeniami z pokazu Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad oraz recenzjami niecodziennego Max and the Magic Marker, przywróconego do życia Shin Megami Tensei: Persona, a także Metroida: Other M - tym razem ręki Team Ninja.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.