CrossOver Games 10 z „receptami”

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Ukazała się kolejna, stabilna wersja CrossOver Games, oferującego środowisko niezbędne do uruchamiania gier stworzonych dla systemu Windows na systemach Mac OS X oraz Linux.

Wersja 10 narzędzia została wyposażona w technologię „CrossTie”, która opiera się na profilach kompatybilności i znacznie poszerza możliwości CrossOver Games związane z instalacją programów. Przed instalacją pobrany zostaje specjalnie przygotowany plik z receptą (recipe) instalacji dla CrossOver. Ponadto w tej wersji narzędzia znajdują się poprawki wprowadzane przez ostatni rok do Wine 1.3.9, które znacznie poprawiły stabilność i wydajność CrossOver Games. Priorytetem była optymalizacja działania pakietu Microsoft Office, Internet Explorera oraz gier, które można kupić w sklepie Steam.

Najnowszą wersję próbną CrossOver Games można pobrać dla systemów Mac OS X oraz Linux w dziale Programy -> Narzędzia -> Narzędzia systemowe.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję