reklama

CrossOver za darmo na Halloween, obniżki na Steam i Origin

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Halloweenowe szaleństwo wkrótce rozbiegnie się po ulicach (na szczęście w Polsce w mniejszym stopniu), aczkolwiek producenci oprogramowania, za sprawą atrakcyjnych promocji, spróbują przytrzymać kilku z nas przed ekranami komputerów. Warto wiedzieć, że ze „strasznej” okazji przez 24 godziny uzyskać będzie można za darmo roczną licencję na pakiet CrossOver. W cyfrowych sklepach Steam i Origin też ruszyły atrakcyjne promocje na gry.

CrossOver umożliwia uruchamianie aplikacji powstałych dla Windowsa przez użytkowników komputerów Mac oraz Linuksa. Oprogramowanie, które objęte jest przez 12 miesięcy pełnym wsparciem technicznym, do pobrania w odpowiedniej wersji dostępne będzie oficjalnie 31 października między północą, a 23:59, lecz czasu CDT. U nas akcja rozpocznie się więc o 6 rano. Warto się zainteresować, skoro już zlinczowano szefa studia...

Gracze powinni dodatkowo rzucić okiem na Steam, gdzie w ramach „dni dyni” znajdą 60 ciekawych tytułów, przecenionych nawet o 75 procent. Konkurencyjna platforma Origin od Electronic Arts też zachęca do zakupów — przycięciem cen nawet o połowę. Dobra okazja, aby poszerzyć cyfrową kolekcję o może i starsze, ale dobre tytuły.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama