Crossy Road Crossy Road 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Crossy Road udowadnia, że niektóre pomysły na rozgrywkę potrafią bawić nawet pomimo upływu wielu lat. Bazuje na pomyśle znanym z gry Frogger, udoskonala go i dostosowuje do specyfiki współczesnych urządzeń mobilnych.

Zasady gry są proste. Dotrzeć naszym zwierzakiem jak najdalej. Po drodze mijamy ruchliwe ulice, tory i rzeki. Co pewien czas spotykamy pobocza, które pozwalają nam przetrwać zagrożenie. Aby wykonać ruch do przodu należy dotknąć ekranu, aby w bok, przesunąć po nim palcem. To wszystko jeżeli chodzi o sterowanie.

Poziomy za każdym razem generowane są losowo co zapewnia długą zabawę. Początkowym zwierzakiem jest kurczak, ale w raz z grą otrzymujemy możliwość odblokowania całej gamy innych zwierzaków. Konie, różowe króliki, żaby, psy, i wiele, wiele więcej. Możemy je kupić za pomocą mikropłatności, bądź też wylosować w loterii za zebrane pieniądze. Nagród jak i metod na ich zebranie jest sporo. Miłym i dziwnym drobiazgiem są zdjęcia robione podczas ciekawych kraks naszego zwierzaka. Możemy je później udostępnić w serwisach społecznościowych.

Gra dostępna jest za darmo, a reklamy są głównie metodą na zdobycie dodatkowych środków. Crossy Road potrafi wprowadzić nas w stan "tylko jeszcze jednej próby"., dzięki temu sprawdza się świetnie zarówno jako propozycja na kilka chwil jak i dłuższe podejścia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!