r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Crunch Time

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To niecodzienna logiczna łamigłówka, w której oprócz klasycznego układania klocków, przez cały czas trwania rozgrywki obserwujemy dwie atrakcyjne dziewczyny przedstawiające nam dynamiczną fabułę, która rozwija się w miarę jak gracz pokonuje kolejne układy. Na planszy należy tak przestawiać odpowiednie klocki, aby utworzyć z nich co najmniej potrójne ciągi. Jeśli uda nam się ułożyć więcej w linii wówczas nagradzani jesteśmy dodatkowymi punktami - motyw stary jak świat. Ilość ciągów potrzebnych do zamknięcia każdego układu i pchnięcia historii naprzód wyznaczają nam kolorowe słupki u góry ekranu - każdy swoją barwą przypisany jest do konkretnego modelu klocka. Spiesz się, bo siostry Pixel i Vega liczą na Twoją pomoc!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #3 16.12.2014 22:40

Klasyczny pomysł w nowym wydaniu - takie pomysły zawsze się sprawdzają :)

  #2 14.08.2008 23:08

z ciekawosci mozna zobaczyc, cos pomiedzy zwyklym bejeweled a puzzle quest - warlords..
do zagrania, do przejscia i do odinstalowania;)

  #1 14.08.2008 17:17

ściągnie pannie, ona uwielbia takie gry :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.