Crunch Time na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Ze względu na długi weekend już dzisiaj w ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy niecodzienną logiczną łamigłówkę, w której oprócz klasycznego układania klocków, przez cały czas trwania rozgrywki obserwujemy dwie atrakcyjne dziewczyny przedstawiające nam dynamiczną fabułę, która rozwija się w miarę jak gracz pokonuje kolejne układy.

Na planszy należy tak przestawiać odpowiednie klocki, aby utworzyć z nich co najmniej potrójne ciągi. Jeśli uda nam się ułożyć więcej w linii wówczas nagradzani jesteśmy dodatkowymi punktami - motyw stary jak świat. Ilość ciągów potrzebnych do zamknięcia każdego układu i pchnięcia historii naprzód wyznaczają nam kolorowe słupki u góry ekranu - każdy swoją barwą przypisany jest do konkretnego modelu klocka. Spiesz się, bo siostry Pixel i Vega liczą na Twoją pomoc!

Grę Crunch Time można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego nowego portalu Gamikaze, gdzie w ramach cyklu Sobota Linuksowca prezentowana jest co tydzień również pozycja pod systemy Linux.

© dobreprogramy