CryEngine Free SDK

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

CryEngine Free SDK to zestaw narzędzi przeznaczonych do tworzenia gier 2D oraz 3D na takie platformy jak PlayStation 3, Xbox 360, Wii U oraz komputery klasy PC z systemem Windows. Silnik na bazie, którego powstają produkcje charakteryzuje się świetną wydajnością i bardzo realistycznym odwzorowaniem świateł.

Praca z edytorem wchodzącym w skład CryEngine Free SDK odbywa się w trybie WYSWIG. Oznacza to, że użytkownik wprowadzając wszystkie zmiany widzi ich rezultaty w czasie rzeczywistym w oknie edytora. Budowanie świata odbywa się za pomocą metody przeciągnij i upuść. Silnik CryEngine przygotowany jest do tworzenia zarówno elementów indoor jak i outdoor, ale to właśnie w przypadku tworzenia otwartych przestrzeni rozwija największe skrzydła. CryEngine Free SDK to zdecydowanie jedno z najlepszych na świecie narzędzi do produkcji komercyjnych gier oraz animacji kinowych.

Program wykorzystywany był m. in. do stworzenia gry Sniper: Ghost Warrior 2, za które odpowiedzialne jest polskie studio City Interactive. Poza tym możliwości silnika CryEngine w pełnej krasie możemy zobaczyć również w takich grach jak Crysis 3, Homefront 2, Project Heart and Soul, Everybody’s Gone to the Rapture czy Nexuiz.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!