Cryptermite Cryptermite 2.0b

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cryptermite to narzędzie do szyfrowania plików i wiadomości. Wykorzystuje aż sześć różnorodnych algorytmów szyfrowania (AES, Serpent, TwoFish, BlowFish, Triple DES i RSA).

Program jest bardzo prosty w obsłudze, więc jeśli nie chcemy zagłębiać się w bardziej zaawansowane opcje, wystarczy podać ścieżkę pliku do szyfrowania, a następnie wcisnąć odpowiedni przycisk. Cryptermite pozwala również na odszyfrowanie wiadomości i plików, zabezpieczenie dokumentów hasłem (włącznie z możliwością organizowania haseł za pomocą wbudowanego menadżera), generowanie kluczy RSA i wiele więcej.

Cryptermite za każdym razem szyfruje wiadomości w inny sposób, co uniemożliwia złamanie szyfru przez osoby niepowołane i gwarantuje bezpieczeństwo po stronie użytkownika. Ten nie musi obawiać się również, że jego pliki zostaną przechwycone w trakcie kopiowania (ochronę zapewnia zaawansowane szyfrowanie AES-256).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!