CryptoHeaven 3.9.1 build 862

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CryptoHeaven to narzędzie dla użytkowników, którzy cenią sobie prywatność i bezpieczeństwo w trakcie korzystania z Internetu ze szczególnym uwzględnieniem poczty elektronicznej.

Podczas korzystania z CryptoHeaven możemy uzyskać dostęp do zabezpieczonego konta pocztowego znajdującego się się na serwerze producenta. Dzięki temu w bezpiecznym miejscu możemy wysyłać i odbierać wiadomości e-mail. Dodatkowo otrzymujemy również możliwość przechowywać dokumentów i innych plików "w chmurze" i możemy udostępniać je innym użytkownikom (producent zapewnia określoną ilość miejsca na serwerze).

CryptoHeaven wykorzystuje szyfrowanie asymetryczne RSA (klucz o długości do 4096 bitów) i szyfrowanie symetryczne AES z maksymalną długością klucza, co sprawia, że wszystkie treści umieszczane w programie są odpowiednio chronione i nie zostaną przechwycone przez niepowołane osoby.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!