r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CryptoHeaven 3.9.1 build 862

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CryptoHeaven to narzędzie dla użytkowników, którzy cenią sobie prywatność i bezpieczeństwo w trakcie korzystania z Internetu ze szczególnym uwzględnieniem poczty elektronicznej.

Galeria programu

Podczas korzystania z CryptoHeaven możemy uzyskać dostęp do zabezpieczonego konta pocztowego znajdującego się się na serwerze producenta. Dzięki temu w bezpiecznym miejscu możemy wysyłać i odbierać wiadomości e-mail. Dodatkowo otrzymujemy również możliwość przechowywać dokumentów i innych plików "w chmurze" i możemy udostępniać je innym użytkownikom (producent zapewnia określoną ilość miejsca na serwerze).

CryptoHeaven wykorzystuje szyfrowanie asymetryczne RSA (klucz o długości do 4096 bitów) i szyfrowanie symetryczne AES z maksymalną długością klucza, co sprawia, że wszystkie treści umieszczane w programie są odpowiednio chronione i nie zostaną przechwycone przez niepowołane osoby.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.