r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Crytek nie rezygnuje z planów przejścia na Free-2-Play

Strona główna Aktualności

Wydawałoby się, że firma Crytek zaczęła rozmyślać się, jeżeli o plan przejścia na robienie gier wyłącznie w modelu Free-2-Play chodzi — niedawno otworzyła chociażby dwa kolejne studia deweloperskie, w tym jedno złożone z byłych pracowników zespołu Vigil Games, który z darmowymi produkcjami niewiele miał wspólnego. Szef Cryteka Cevat Yerli potwierdza jednak, iż nic się nie zmieniło. Skończy z grami w pudełku w przeciągu dwóch do pięciu lat.

Firma chce być potęgą na polu gier F2P. Szlak przeciera sobie przygotowaną na bazie technologi CryENGINE 3 sieciową strzelanką Warface, darmowym tytułem mogącym pod względem jakości wykonania konkurować z komercyjnymi produktami. Własne rozwiązanie społecznościowe GFACE stać się ma zaś nie tylko miejscem spotkań i wspólnej zabawy graczy, ale również platformą dystrybucji dla innych producentów, szykujących bezpłatne projekty na wyjątkowym poziomie. Warto nadmienić, że zaraz do sklepów trafi Crysis 3, a potem zostanie tylko dokończyć prace przy przejętym od THQ Homefront 2, a także tajemniczym projekcie Ryse dla Microsoftu...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.