r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Crytek potwierdza włamania na swoje strony, będzie zmiana haseł

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Graczy, którzy chcieli w weekend skorzystać z witryn internetowych Cryteka, takich jak Crytek.com, Mycryengine.com, Crydev.net czy MyCrysis.com, na stronach głównych witał wielki komunikat, że ze względów bezpieczeństwa wszystkie one zostały chwilowo zablokowane. Informacja wciąż jest widoczna, a producenci serii Crysis swoje podejrzenia oto potwierdzają — faktycznie niedawno doszło do włamania. Możliwe, że wyciekły dane logowania użytkowników. Nie wiadomo na razie, co konkretnie.

Kiedy tylko technicy upewnią się, że załatali wszelkie dziury w kodzie i serwisy na nowo wystartują, przy próbie wpisania się na stronę poproszeni zostaniemy automatycznie o zmianę hasła. Crytek sugeruje przy okazji, aby pozmieniać je również w innych serwisach, jeśli nieroztropnie z identycznych danych logowania korzystaliśmy gdzieś jeszcze. Terminu restartu stron nie podano. Ruszą, kiedy będzie stuprocentowa pewność, że są odporne na podobne ataki w przyszłości.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.