Cube 2: Sauerbraten Collect Edition

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cube 2: Sauerbraten to darmowy FPS oparty na zmodyfikowanym i odświeżonym nieco silniku pierwszej części Cube.

W grze, zdecydowanie największy nacisk położono na dynamikę, aktywność i żwawość rozgrywki. Wszystko działa płynnie, co bardzo cieszy zwłaszcza przy bardzo energicznych i efektownych akcjach. Ma to bez wątpienia wpływ na to, iż gra staje się dużo bardziej wciągająca zapewniając jednocześnie ponadprzeciętne doznania i odczucia z prowadzonej rozgrywki. Do gustu przypada od razu to, że po zestrzeleniu przez przeciwnika błyskawicznie i bez żadnych opóźnień powracamy do gry mogąc jeszcze w międzyczasie zapoznać się z aktualnym rankingiem mapy.

Cube 2: Sauerbraten należy zdecydowanie do gier łatwych w obsłudze. Już przy pierwszym włączeniu szybko zaczynamy orientować się w strukturze gry. Posiada ona bowiem przejrzyste menu i zrozumiały interfejs nawet dla mało wprawionych graczy. Bez problemu namierzamy jeden z trzech dostępnych trybów i wybieramy ten, w którym akurat mamy ochotę na małą demolkę.

Do wyboru jest: Multiplayer, gdzie stajemy do rywalizacji z innymi graczami, Bot Match, w którym w konflikt wchodzimy z komputerowymi często mniej lub bardziej inteligentnymi przeciwnikami oraz Campaign, gdzie przyjdzie nam zmierzyć się z rozpisaną listą nietuzinkowych misji do wykonania. Całości towarzyszy wyrazista i krzepka ścieżka dźwiękowa zagrzewająca do współzawodnictwa i pojedynków.

Pozycję w szczególności polecamy fanom takich tytułów jak Quake, Wolfenstein czy Alien Arena, ale wydaje się, że zwolennicy nowszych tytułów również powinni być usatysfakcjonowani.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!